Kolejna Costa Coffee w Krakowie

Najnowsza kawiarnia utrzymana w duchu krakowskiej bohemy powstała w zabytkowej kamienicy przy ul. Rakowickiej, niedaleko Uniwersytetu Ekonomicznego.

więcej

Bierhalle w Focus Bydgoszcz

W centrum handlowym Focus w Bydgoszczy otwarto kolejny lokal sieci Bierhalle. Jest to pierwszy lokal tej marki w mieście i regionie. Oryginalny koncept z własnym browarem zlokalizowany jest w jednym...

więcej

Masala House w CH Pogoria

Do grona najemców centrum handlowego Pogoria w Dąbrowie Górniczej dołączyła restauracja Masala House.

więcej

Meat & Fit w Świnoujściu

Po otwarciu lokalu Meat & Fit w Pile (woj. Wielkopolskie) przyszedł czas na otwarcie lokalu w Świnoujściu (woj. Zachodniopomorskie). Jest to lokal o powierzchni 70 mkw. z 26 miejscami siedzącymi...

więcej

Pijalnia Czekolady E.Wedel w Szczecinie

Pijalnia Czekolady E.Wedel otworzyła swój nowy punkt, który mieści się w Szczecinie w zabytkowej Bramie Królewskiej przy placu Hołdu Pruskiego.

więcej

Bierhalle w Galerii Północnej

W Galerii Północnej otworzyła się restauracja Bierhalle. Jest pierwszą restauracją sieci otwartą w północno-wschodniej części Warszawy.

więcej

Drugie Green Caffe Nero w Krakowie

Drugą kawiarnia Green Caffè Nero w Krakowie została otwarta na parterze budynku B, należącego do kompleksu apartamentowców Angel City, przy ul. Szlak 77.

więcej

Billy’s American Restaurants w Galerii Sfera

Marka Billy's American Restaurants zadebiutowała w największej galerii handlowej stolicy Podbeskidzia. To pierwszy lokal pod tym szyldem na południu Polski – dotychczas restauracje o tej nazwie działały wyłącznie w Trójmieście.

więcej