Pasibus w Lublinie

Sieć burgerowni zaprasza do swojej nowej lokalizacji w galerii Vivo! Lublin. To szósta restauracja stworzona we współpracy ze spółką Helios i 23. lokal marki w Polsce.

więcej

Włoski Temat – Don Palermo w Sukcesji

Lokal o ponad 800 mkw. powierzchni zajęła nowa restauracja z kuchnią włoską, otwarta w łódzkim Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja. Znajduje się na poziomie 0.

więcej

Hotel Grano ruszy w kwietniu

Zbliża się termin zakończenia budowy Hotelu Grano, który realizowany jest na gdańskiej Wyspie Spichrzów przez spółkę Dekpol Deweloper. Ukończenie inwestycji nastąpi w lutym 2020 roku. Z noclegu w czterogwiazdkowym hotelu...

więcej

McDonald’s ma 435 restauracji

Sieć powiększyła się o nową lokalizację. Tym razem w województwie warmińsko-mazurskim. Nowy lokal mieści się przy MOP Pawliki przy drodze ekspresowej S7 na trasie Gdańsk-Warszawa.

więcej

KFC w Galerii Bemowo

Restauracja KFC zajmuje powierzchnię 160 mkw i jest zlokalizowane na poziomie 1, w sąsiedztwie Mleczarni Jerozolimskiej. Lokal jest otwarty w godzinach otwarcia galerii i również w niedziele niehandlowe.

więcej

Berlin Doner Kebap w Auchan Piaseczno

Berlin Döner Kebap pojawił się w Piasecznie, w centrum handlowym Auchan. Restauracja w nowym koncepcie wystroju posiada własną część z powierzchnią stolikową.

więcej

Kolejne prace przy budowie Baltic Wave

Rozpoczęła się faza właściwych prac budowlanych przy Hotelu Baltic Wave w Kołobrzegu. Będzie to jeden z najwyższych budynków w Kołobrzegu, wyróżniającym się basenem panoramicznym typu infinity-edge. Zakończenie budowy hotelu planowane...

więcej

Costa Coffee otworzyła kolejny lokal

Sieć kawiarni Costa Coffee otworzyła kolejny lokal. To pierwszy tego typu punkt marki w Polsce, ponieważ znajduje się w pobliżu stacji metra.

więcej