McDonald’s w Zielonej Górze

Ruszyła nowa restauracja McDonald's. Lokal znajduje się w Zielonej Górze, przy Trasie Północnej, obok Centrum Rekreacyjno-Sportowego.

więcej

Kolejny etap budowy hotelu w kompleksie Hi Piotrkowska

Hi Piotrkowska 155, wielofunkcyjny kompleks biurowo - usługowy, który powstaje w centrum Łodzi osiągnął kolejny etap budowy. Zakończono konstrukcję budynku hotelu i małego biurowca. Wieża biurowa, najwyższy budynek kompleksu, ma...

więcej

Rusza Stacja Food Hall

W Galerii Metropolia w Gdańsku na przełomie czerwca i lipac ruszy Stacja Food Hall. W Stacji Food Hall znajdzie się prawie trzydzieści restauracji i barów.

więcej

Hampton by Hilton Kalisz otwarty

Hampton by Hilton Kalisz przyjął swoich pierwszych gości. Jest to pierwszy w tym mieście obiekt o takim standardzie.

więcej

Zmiany w strefie gastronomicznej Galerii Twierdza

Restauracje w strefie gastronomicznej Galerii Twierdza w Zamościu przeszły gruntowną modernizację. W pięciu wyremontowanych lokalach można znaleźć dania kuchni polskiej, włoskiej, tureckiej i azjatyckiej.

więcej

Namieszane Grill & Bar w Hi Piotrkowska

Namieszane Grill & Bar to nowa marka restauracyjna stworzona specjalnie dla kompleksu Hi Piotrkowska. Lokal o powierzchni 150 mkw. zadebiutuje na łódzkim rynku jako nowatorski koncept z ofertą lunchową.

więcej

Nowa restauracja w hotelu Warszawa

Nowa restauracja Szóstka w warszawskim hotelu Warszawa to miejsce, gdzie dania przygotowywane są na oczach gości za sprawą dużej, otwartej kuchni. Posiada też wielki taras umiejscowiony wzdłuż ulicy Świętokrzyskiej pozwalający...

więcej

Royal Tulip powstanie w Warszawie

W ramach zawartej umowy franczyzy między Marvipol Development a Louvre Hotels Group w ramach kompleksu Unique Tower, zlokalizowanego w centrum Warszawy, powstanie pierwszy w Europie Royal Tulip.

więcej