Orbis uruchomi dwa nowe hotele Tribe

Orbis stale rozwija portfel i umacnia obecność w regionie. Spółka właśnie ogłosiła dwa nowe, własne projekty Tribe Warszawa Bracka i Tribe Kraków Stare Miasto.

więcej

McDonald’s w Górze Kalwarii

Mieszkańcy Góry Kalwarii doczekali się pierwszej restauracji sieci McDonald's, która znajduje sie przy drodze krajowej nr 79.

więcej

Papa Diego w CH Galaxy

Papa Diego w centrum handlowo-rozrywkowym Galaxy w Szczecinie znajduje się w strefie restauracyjnej na poziomie 2. galerii. Lokal wyróżnia się antresolą.

więcej

Qubus Hotel powstanie w Katowicach

Nowa katowicka inwestycja Qubus Hotel będzie dwunastym hotelem sieci znajdującym się w centrum miasta. Koniec prac budowlanych planowany jest na kwiecień 2021 roku.

więcej

Drugi hotel sieci Traffic

Przy ul. Świdnickiej 28 we Wrocławiu został otwarty drugi hotel sieci Traffic. Hotel oferuje 75 miejsc noclegowych.

więcej

Dobra Buła w Galerii Bemowo

Na gastronomicznej mapie Warszawy pojawiła się kolejna burgerownia. Do grona najemców Galerii Bemowo dołączyła Dobra Buła. To już czwarta restauracja marki w Warszawie.

więcej

Pasibus w Magnolia Park

Sieć burgerowni Pasibus otwiera lokal w Magnolia Park, największym centrum handlowym na Dolnym Śląsku. Oznacza to poszerzenie oferty food court o lokalny brand.

więcej

Barcelo Hotel Group wchodzi do Polski

Fundusz private equity Structure Capital wspólnie z Barcelo Group planują otwarcie nowego hotelu czterogwiazdkowego przy ulicy Zielonej w Poznaniu.

więcej